Najczęściej zadawane pytania

 1. Jak długo można stosować MIM-2?

  Dowolnie długo, nie krócej niż 30 minut. Nie możemy “przedawkować” tak niskiej indukcji pola magnetycznego. Nie ma kompletnie żadnych przeciwskazań przed długotrwałym stosowaniem MiM-2 – można stosować tak długo jak długo odczuwamy dyskomfort.

 2. Kiedy zauważę efekty działania MIM-2?

  Lekki dyskomfort możemy usunąć już po 30 minutach stosowania impulsatora. Uciążliwy, przewlekły dyskomfort wymaga dłuższego stosowania (naprzemiennie zakres 1 i 2).

  Najbardziej spektakularny efekt – przy ostrym dyskomforcie łydki (podczas snu) wystarczy przyłożyć Impulsator z włączonym zakresem 1, na 5 – 10 sekund, aby osiągnąć pełną relaksację i uczucie komfortu.

 3. Czy MIM-2 jest skuteczny?

  Sprzedajemy nasze urządzenie od ponad 20 lat. Przez te lata nasza firma zajmuje się jedynie produkcją i ulepszaniem MIM-2. To, że nadal funkcjonujemy na rynku najlepiej świadczy o skuteczności naszego urządzenia.

 4. Jakie są zalecane baterie do MIM-2?

  Zalecamy zwykłą baterię cynkowo-węglowa (Zinc Carbon) 6F22 9V. Nie powinno się stosować drogich baterii alkalicznych, zasilaczy sieciowych! Akumulator można stosować  jedynie atestowany, dla MIM-2 v2.1 produkowanego od 2021 roku.

 5. Co się stanie gdy do MIM-2 zastosuję akumulatorki lub baterię alkaliczną?

  Nic się nie stanie pod warunkiem że wymiana ogniwa będzie przy wyłączonym impulsatorze! I przy zachowaniu +/-.

  W przeciwnym wypadku może dojść do uszkodzenia MIM-2 przy odwrotnym dotknięciu biegunów. Prąd zwarcia akumulatorków (lub baterii alkalicznych) jest dużo większy niż prąd zwarcia zwykłej baterii (tu zadziała zabezpieczenie). (więcej…)