Najczęściej zadawane pytania

 1. Jak długo można stosować MIM-2?

  Dowolnie długo, nie krócej niż 30 minut. Nie możemy “przedawkować” tak niskiej indukcji pola magnetycznego. Nie ma kompletnie żadnych przeciwskazań przed długotrwałym stosowaniem MiM-2 – można stosować tak długo jak długo odczuwamy dyskomfort.

 2. Kiedy zauważę efekty działania MIM-2?

  Lekki dyskomfort możemy usunąć już po 30 minutach stosowania impulsatora. Uciążliwy, przewlekły dyskomfort wymaga dłuższego stosowania (naprzemiennie zakres 1 i 2).

  Najbardziej spektakularny efekt – przy ostrym dyskomforcie łydki (podczas snu) wystarczy przyłożyć Impulsator z włączonym zakresem 1, na 5 – 10 sekund, aby osiągnąć pełną relaksację i uczucie komfortu.

 3. Czy MIM-2 jest skuteczny?

  Sprzedajemy nasze urządzenie od ponad 20 lat. Przez te lata nasza firma zajmuje się jedynie produkcją i ulepszaniem MIM-2. To, że nadal funkcjonujemy na rynku najlepiej świadczy o skuteczności naszego urządzenia.

 4. Jakie są zalecane baterie do MIM-2?

  Zalecamy zwykłą baterię cynkowo-węglowa (Zinc Carbon) 6F22 9V. Nie powinno się stosować drogich baterii alkalicznych, akumulatorków oraz zasilaczy sieciowych!

 5. Co się stanie gdy do MIM-2 zastosuję akumulatorki lub baterię alkaliczną?

  Nic się nie stanie pod warunkiem że wymiana ogniwa będzie przy wyłączonym impulsatorze!

  W przeciwnym wypadku może dojść do uszkodzenia MIM-2 przy odwrotnym dotknięciu biegunów. Prąd zwarcia akumulatorków (lub baterii alkalicznych) jest dużo większy niż prąd zwarcia zwykłej baterii (tu zadziała zabezpieczenie). Ponadto akumulatorki ładują się do niższego napięcia ~9V a bateria zwykła to 10V. (więcej…)