« Lista artykułów

Wellness – stan dobrego zdrowia i samopoczucia

Wellness to stan dobrego zdrowia i samopoczucia. To trend, który powstał w wyniku wzrastającej świadomości ludzi, że o ten stan trzeba samemu zadbać, że nie można się tylko poświęcać pracy zawodowej, a o zdrowie zatroszczy się medycyna. Takie myślenie się nie sprawdziło.

Wellness to megatrend, który ogarnia na świecie miliony ludzi, którzy zaczynają rozumieć:

Wellness to sfera produktów i usług związanych z zachowaniem dobrego stanu zdrowia, dobrego samopoczucia i dobrego wyglądu.

W całym systemie programów Wellness istotne jest nawadnianie organizmu (picie „właściwej wody”) – pijąc wodę strukturyzowaną (przy pomocy MIM-2) oraz strukturyzując wodę organiczną (poddając się magnetorelaksacji MIM-2) – spowalniamy procesy starzenia. Wpływamy na wygląd naszej skóry, również a może przede wszystkim na nasze samopoczucie.

W dobie pracoholizmu, permanentnego braku czasu – trudność znalezienia czasu na różne terapie relaksacyjne powoduje, że jesteśmy często przemęczeni, zestresowani , znużeni, zdarza się że nagle odczuwamy dyskomfort… MIM-2 jest tym, czego potrzebujemy! – natychmiastowym mobilnym wsparciem dla naszego organizmu.

Daje możliwość szybkiego odzyskania energii i sił witalnych! Ponieważ

„Energia magnetyczna jest elementarną energią od której zależy całe życie świata”

– prof. Werner Heisenberg (laureat Nagrody Nobla w dziedzinie fizyki)

Pamiętajmy o tym przede wszystkim w dobie gwałtownie słabnącego magnetyzmu Ziemi!

%d bloggers like this: